Uczyń, iż kobiety będą się o Ciebie zabijały!

przez | 9 października 2019

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich zbiór znaczy w pełni naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie przychodzą na tworzenie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich sprawianie dopomoże wykreować atmosferę bezpieczeństwa oraz lubienia, w której pozostałe osoby będą Obecni szczególnie pomocne i słabe. Wpływanie feromonów jest absolutnie oryginalne i delikatne, ze względu na to, że są to bezwonne substancje. Mają one nie tylko klucz do sukcesu na randce, czy imprezie, ale oraz w zakładzie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera oraz sprawisz aurę bezpieczeństwa oraz zaufania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet w gronu
pozostaniesz w sztuki dominatora i panu
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej pewności siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe drogi i kupisz akceptację innych ludzi

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w miejscach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony tworzą przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, a ściśle mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do rodziny infochemicznej, które tak prezentują w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Okazuje się jednakże, iż podstawy te nie mają żadnego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne funkcje w domowym byciu każdego człowieka m.in. wyrażają kontrolę i pozwalają na wyróżnienie się spośród otoczenia, znacząco wchodzą na pewność siebie, a dodatkowo – co dla grup jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów zakłada się w sezonie, kiedy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak wykonują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te cechy chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, efektywnie zachęcają do nas płeć przeciwną oraz działają w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklamy na ten temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie czynniki są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w którym uruchamiają się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów wykonywa się więc w mojej podświadomości.

aluramin

Alluramin24.com