Marzyłeś o perfekcyjnej formie, jednak ciężko o taki rezultat? Sprawdź nowoczesnych suplementów!

przez | 9 października 2019

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najodpowiedniejsze aktywne składniki powodują Ci pewność, że Twój testosteron, na który właśnie mocno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus pozwoli Ci wykuć mięśnie ze zwykli i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i energie jeszcze zupełnie nie istniałoby rzeczywiście proste oraz duże.
Cerberus

Jeżeli zależysz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który kupi na konwersję androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym tenże istnieje zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest silnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i rozwija poziom testosteronu na wielkim stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla dużego efektu stosuj łącznie z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako mały chłopak prezentował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Pokazało się, że posiada predyspozycje do organizowania mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i wyborem prawidłowej diety pokazały go jak odpowiednio dbać o siebie. Tę naukę przekazuje swoim podopiecznym.

Cerber to główny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol pomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )