Doskonałe wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!

przez | 9 października 2019

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny rezultat treningów
najwyższa jakość produktów
przypływ siły oraz energie
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ SYLWETKĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w zakresie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją własność oraz wielkość mięśniową. Więc szczególnie skuteczny i zaawansowany środek dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwala Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najświetniejsze skutki treningów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie siedział na straży Twojego testosteronu. Oznacza to też korzyści. Zauważ jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i chęci jeszcze nie nie było właśnie łatwe oraz szybkie. Będziesz tworzył pewność, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Stosowanie Cerberusa zgodnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstawania Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki sportów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na odwagę oraz wpisz na następny poziom ćwiczeń. Kimera to mocniejsza przewaga i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin a minerałów, stworzony specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i kup to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na efekty treningów. Zwiększ sprawność fizyczną choćby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej rywalizacji a ewentualnie gotowy do następnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze wiesz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to i dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najmniejszym szczególe. Nie będziesz stanowił żadnych wątpliwości jak korzystać suplementy, co zjadać i gdy uczyć, aby poprawić formę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Efekty będą ważne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )