Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który zlikwiduje tenże kłopot oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną zapewne stanowić niewłaściwa dieta i niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który polepsza ich wizerunek i budowę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale przydają się i dla pań, jak jeszcze dla ludzi, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż wszystek olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, wpływając na nowy element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w współczesnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dokładnie owe elementy przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu specyfiku również wynoszą olbrzymie stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, oraz co za tym idzie, nawet do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo

Back to Top