Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć smutki, rozczarowania i nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest drinkom z najsilniejszych oraz powszechnie wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło i zmartwienia, biel wzmacnia szczęście i zajmuje pozytywną energię.

Świeca przeprowadzana jest ręcznie z prawdziwego wosku, posiada knot nasączony olejkami i wyciągami z nadzwyczaj intensywnych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału obowiązkowa istnieje zarówno odpowiednia formuła, która stanowiła brana właśnie w starożytności; to specjalne zaklęcie ochronne, jakie jest strzec przed negatywną aurą z zewnątrz, zmartwieniami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza służenie wielowymiarowe. Nie właśnie zabezpiecza przed zniszczeniem i oczyszcza, ale też unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa wielką funkcję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i odprężenia umysłu, co we nowoczesnym świecie jest skrajnie trudne. A sam proces odprawiania rytuału wymaga tylko kilku przygotowań: dobrego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy potrzeba wyłącznie skoncentrować się na punktu, który planujemy uzyskać dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic Formula

KankustaDuo

Knee-Active Plus

Back to Top