African Mango – Wyjątkowo efektywny oraz dokładnie opracowany środek na odchudzanie!

przez | 11 listopada 2018

African mango to piękna opcja dla każdych tych, którzy potrzebują w nieświadomy sposób dopomóc twojemu systemowi pozbyć się nadwagi jak także dla osób, które są właśnie za sobą wydarzenia w stosowaniu nieskutecznych syntetycznych suplementów lub co gorsza leków odchudzających. African MANGO to czysty oraz dokładnie naturalny suplement bez syntetycznych substancji, znacznie dużo przychodzący na kontrolę przemiany sprawie i zdrową utratę wagi.

Pamiętaj, że dbając o zdrowie swojego ciała zyskujesz oraz lepsze samopoczucie. Warto podjąć wyzwanie kuracji odchudzającej, zwiększyć aktywność ruchową, polepszyć dietę oraz stosować odpowiednią suplementację. Ponadto żyjąc zdrowo wyeliminujesz ze bliskiego działania ryzyko dolegiwości płynących z nadwagi.”

african MANGO – skład

Dzienna porcja zawiera:

>1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, co jest odpowiednikiem 12000 mg zwykłego ekstraktu, jedna kapsułka zawiera 400 mg. wyrób ten posiada najwyższą dopuszczalną porcję ekstraktu z pestek mango

Wskazania do korzystania

Zapisuje się stosowanie 3 kapsułek african MANGO dziennie. Dla osiągnięcia najodpowiedniejszego wyniku należy stosować pigułki w trakcie czy bezpośrednio po posiłku, popijając wodą. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przeciwwskazania

Nie stawiać u pań w ciąży, matek karmiących, postaci ze określonymi chorobami układu krążenia, nieżytu żołądka i dzieci poniżej 18 roku życia.

African Mango

Untoxin

Acai-Berry Extreme