TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Wypróbuj ten innowacyjny środek juz dziś!

Suplement TriApidix300 dany stanowi dla osób odchudzających się, które chcą pozbyć się nadmiernych kilogramów oraz monitorować wagę.

TriApidix30 metabolizm i dodaje, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 wspomaga też w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z młodej herbaty 55% EGCG, wyciąg z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, wyciąg z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki wprowadzone w efekcie to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno kończyć się tak, jak zalecił lekarz bądź razem z danymi otwartymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do jedzenia w układu dnia co dwie pigułki – rano oraz wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy nauczyć się z zasadą ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na wszelki składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy zadawać w stanie chce oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy umieszczać w tłu niedostępnym dla niemowlęta. Przed użyciem należy zobaczyć datę sile na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do użytkowania w rytmu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią być wdrażane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Triapidix300

ultra slim

Back to Top