Follixin – absolutny gigant wśród preparatów na włosy! Wypróbuj juz dziś!

przez | 8 listopada 2018

Łysienie stanowi kłopotem wielu ludzi, nie chociaż w dawniejszym wieku. Czasami wywiad z chęcią włosów pojawia się także u kobiet oraz skąd nie są to szczególne przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim dla klientów, ale nie posiada żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą spośród niego zyskiwać także panie. Jego skład został tak dobrany, że chodzi na system holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie przekłada się nie wyłącznie na jedną ochronę przed wypadaniem włosów, a też bardzo poprawia kondycja włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą podstawą wypadania włosów jest wiek. Z postępem lat procesy metaboliczne wpadające w piłce głowy robią się coraz mniej funkcjonalne, przez co organizm nie radzi sobie z prawidłowym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu sprawy jest najpierw kładzenie się włosów, utrata przez nie połysku oraz łamliwość, co w niedługim czasie przekształca się po nisku w wypadanie włosów. Proces z okresem robi i w tło traconych włosów nowe włosy dominują w wiele niższym zakresie. Owłosienie głowy stoi się najpierw rzadkie, potem niepełne, i na tyle jesteśmy bez włosów także nie jest teraz powrotu do okresu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty stanowi o własne ekstrakty roślinne oraz kompleks witamin, wpływających korzystnie na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy przyjmować bezpośrednio przed posiłkiem, i znacznie w jego trakcie. Spożycie niezliczonej liczbie płynów zaraz po połknięciu pigułki jest mocno wartościowe.

W bezpośredniej kuracji należy stosować dwie kapsułki dziennie przy rozmaitych posiłkach. Najlepiej po pewnej przy kolacji oraz przy śniadaniu. Pierwsze efekty kuracji można zaobserwować po blisko 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej pigułki. Dawanie większych ilości specyfiku nie stanowi w kształcie powiększyć aktywności suplementu.

flexin 500

Goji-Berry 500

flexin 500