Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj całkowitą sprawność dzięki innowacyjnej formule!

przez | 7 listopada 2018

Suplement diety Flexin 500 używany istnieje na ból stawów.

Posiada postać pigułek. Preparat ten działa regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo również korzysta robienie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed zużyciem na wynik normalnego funkcjonowania. Dodatkowo Flexin 500 poprawia zdolność zajmowania się natomiast stanowi podawany osobom, jakie są niemało ruchu m.in. przez siedzący styl życia, przekroczyły 45 rok mieszkania a wymagają ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz ciągle prowadzi im ból, uprawiają sport i co za czym idzie ich stawy są nadmiernie obciążone i chcą regeneracji.

W magazynie preparatu Flexin 500 wydobywają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 buduje się z żelatyny oraz wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno pracować się tak, jak zalecił specjalista lub razem z wieściami dostępnymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do jedzenia w porządku dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane ogromną miarą wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy poznać się z myślą ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na swobodny składnik suplementu. Flexin 500 należy przestrzegać w tle niedostępnym dla niemowląt. Przed przyjęciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do jedzenia w rytmie dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą stanowić praktyczne jako zamiennik zróżnicowanej diety.

flexin 500

Flexin-500

GojiBerry500