Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja żona nie stanowiła w sum zaspokojona? Panie potrzebują więcej czasu, by poczuć całkowitą zabawę z stosunku oraz doświadczeń orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że co nie kłopot, co również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w całości zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się co zwłaszcza, ona że w finale stracić cierpliwość.

Długi seks płaci się być kluczem do wspaniałego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele jest możliwość, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze twoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawy.

Formuła Climax Control może stworzyć, iż będziesz w stopniu dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem kuracji. Ten specjalny czas ma szansę zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz tworzył nadzieja kontynuowania zabawy (jeżeli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Właśnie nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

Climax-Control

derminax

Femmax

Back to Top