African Mango 900 – Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów przetestuj skuteczny specyfik African Mango 900!

African MANGO to oczywisty suplement diety widoczny w części pigułek. Wyrób ten zajmowany jest dla ludzi odpowiedzialnych, które zmagają się z tuszą i pragną zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do użytkowania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Głównym składnikiem wyniku jest wywar z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał marka w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, liczących na końcu udokumentowanie jego skuteczności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest ciepłym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną osobę w procesie odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i obniżając odczuwanie głodu.

Zamknięty w formulacji produktu African MANGO ekstrakt z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i kontrolę wagi. Fakt ten jednocześnie oddziałuje korzystnie na zmniejszenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we natury.

Skład:

W magazynie suplementu diety African MANGO dostają się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając sporą kwotą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do otrzymania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najdoskonalszego efektu należy przyjmować pigułki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość elementów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (czyni to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przekraczać koniecznej do pobrania dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

bioveliss-tabs

BreastFast

Back to Top