Untoxin – Czujesz się wiecznie zmęczony i niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Przetestuj Untoxin!

przez | 30 sierpnia 2018

Untoxin to suplement diety w stronie kapsułek. Produkt ten dany jest do łączenia w czasach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze trujących substancji, których nagromadzenie może być wynikiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Zabiera się zatem na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak sok z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji ładnej i olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wpływają na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we natur, co tłumaczy się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Kapsułki należy korzystać w trakcie albo po posiłku, popijając znaczną kwotą wody. 

Pierwsze wyniki przyjmowania preparatu Untoxin można stwierdzić zaraz po siedmiu dniach od zaczęcia jego odczuwania. 

Należy myśleć o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest alergia na każdy jego składnik.

Suplementy diety winnym być zbierane w temperaturze domowej w styl niedostępny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed światłem oraz zaangażowaniem wilgoci. Produkt przeznaczony jest dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie zapewne żyć kojarzony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax tanio

Follixin