Xtrasize – pastylki na powiększanie penisa

Xtrasize to tabletki, które planują zrobić, że penis zyska na długości oraz grubości. Reagują na zasadzie poprawy przepływu krwi i zwiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego zbudowany jest silny penis. Dzięki temu długość i grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze efekty są pojawić się po paru dniach też powinna to żyć znakomitsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 dobrych do połknięcia kapsułek oraz starcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można kupić wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na spodzie znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w czystszej cenie.

Xtrasize – jakie rezultaty można dostać po terapii

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w początkowym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o blisko 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie kuracji przez kolejne 2mc jest dać, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Trudno znaleźć na części producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „stanowi przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę naturalnych składników, które wykorzystywane są z lat”.

Głęboko na podstronach szukamy informację, iż w porządek tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto i l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest pewny?

Preparat ten stał przebadany oraz zrobiony do ruchu na placu Unii Europejskiej. Jest wszelkie dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co bardzo – przeszukując internet w badaniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na dane dotyczące o pojawieniu się każdych większych skutków ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki liczą w bezpośrednim sklepie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się skutków ubocznych jest mocno mocno ograniczona.

Xtrasize

zytax

Vigrax tanio

Back to Top