Co sprawia, iż nie możemy uzyskać erekcji?

przez | 3 kwietnia 2016 

 

Wśród najczęstszych przyczyn pojawienia się problemów z erekcją możemy wymienić:

 

1) Nieodpowiednia dieta – jeżeli obżeramy się głównie śmieciowym jedzeniem, tłustym, w naszym typowym jadłospisie brak zaś świeżych owoców, warzyw, ryb, to nie powinniśmy się
dziwić
, że niestety potencja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak ruchu, bierny tryb życia – o ile to w zupełności zrozumiałe, że w dzisiejszych czasach spędzamy sporo czasu w pozycji siedzącej, przecież bez pracy zawodowej trudno funkcjonować na dobrym poziomie, to jednakże nie ma żadnej wymówki dla tych osób, które nie robią niczego po pracy.

 

3) Problemy zdrowotnekiedy człowiek choruje na serce, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to automatycznie także z jego poziomem libido nie wszystko jest OK.

 

4) Znużenie – o ile z początku jesteśmy pewnie zafascynowani własną kobietą, jej ciałem, to potem może zakraść się rutyna. A jak każdy wie, rutyna to nic dobrego. W tym celu warto pogadać ze swoją kobietą, spytać czy mogłaby trochę bardziej urozmaicić seks. Godne uwagoseksowne ubrania, być może jakieś zabawki, produkcje XXX bądź przebieranki. Możliwości, dzięki którym nasze życie seksualne będzie ciekawsze jest sporo.

 

5) Nadmierny stres, problemy zawodowestresujące sytuacje są permanentnym elementem życiowym, ale przecież nikt nie mówi, że musimy reagować na nie nadmiernym zdenerwowaniem. Naprawdę można tak kierować swoim żywotem, aby w żadnym razie nie doszło do tej sytuacji, w której stres zrujnuje nam dzień, jak i równie dobrze noc.


tekst dostepny na
stronie-


erekcja
cialis cena