Sposoby na silniejszy wzwód

przez | 14 marca 2015

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj miast jazdy taksówką

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś systematycznie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty wykazują, że faceci, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej problemów ze wzwodem w porównaniu tania viagra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezwykle łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby wywołać widoczną różnicę szybko i w nieskomplikowany sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do członka. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lenia.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój penis jest zazwyczaj zmęczony. Musi wypocząć. Zatem niezmiernie istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, iż twój penis jest erekcja zdrowy oraz przygotowany do ponownego działania. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla twardej i zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest ogromnie istotny.